Personal

ADMINISTRATION

Ingvar Ragnarsson
VD

070–32 65 102
ingvar@ragnarssons.se

Maj-Lis Bengtsson
Order/ Ekonomi
Robert Karlsson
Utbildning/ SBA webb

070–32 65 107
robert@ragnarssons.se

Susanne Eskilsson
Utrymningsplaner
Elin Sandh
HR-Chef
Mikael Andersson
Riskinventering

Tel: 070–32 65 101
mikael@ragnarssons.se
Kontor i Borås

VERKSTAD OCH LAGER

Anthony Masterson
Lager & Transporter

070–32 65 106
verkstad@ragnarssons.se

Jonas Nilsson
Verkstad & Transport
Jonny Larsson
Verkstad & Lager

DEPÅER

Tommy Jansson
BORÅS

Tel: 070–32 65 111
tommy@ragnarssons.se
Servicetekniker

Fredrik Lidberg
Falköping

Tel: 070–32 65 114
fredrik.lidberg@ragnarssons.se
Servicetekniker

David Johansson
Götene

Tel: 070–32 65 110
david@ragnarssons.se
Servicetekniker

Peter Brink
Herrljunga

Tel: 070–32 65 113
peter@ragnarssons.se
Servicetekniker

Stig Johansson
Skara

Tel: 070–32 65 105
stig@ragnarssons.se
Servicetekniker,
Ansulex och Punktsprinkler

Christer Klasson
Skara

Tel: 070–32 65 116
christer@ragnarssons.se
Servicetekniker,
Ansulex och Sprinkler

Stefan Persson
Skövde

Tel: 070–32 65 103
stefan@ragnarssons.se
Servicetekniker

Anders Karlsson
Svenljunga/Mark

Tel: 070–32 65 149
anders@ragnarssons.se
Servicetekniker

Håkan Svensson
Ulricehamn

Tel: 070–32 65 104
hakan@ragnarssons.se
Servicetekniker

Victor Enander
Ulricehamn

Tel: 070-32 65 112
victor@ragnarssons.se
Servicetekniker, Buss sprinkler

William Andreasson
Ulricehamn

Tel: 070–32 65 115
william@ragnarssons.se
Servicetekniker

Tobias Bergsten
Åsarp

Tel: 070–32 65 108
tobias@ragnarssons.se
Brandtätning, Brandventilation,
Brand- och utrymningslarm

Björn Schröder
Åsarp

Tel: 070–32 65 181
bjorn@ragnarssons.se
Servicetekniker