Depåer

Här finns våra depåer där vi har egen personal.
I Borås finns även ett lokalkontor på Källbäcksrydsgatan 9.

Vi sköter själva all verksamhet i Västra Götaland. Förutom lokalavtal och regionavtal tecknar vi även riksavtal där vi sköter översyn av brandredskap var som helst i Sverige genom en central administration och samarbete med våra kollegor runt om i landet.

Tommy Jansson
BORÅS

Tel: 070–32 65 111
tommy@ragnarssons.se
Servicetekniker

Fredrik Lidberg
Falköping

Tel: 070–32 65 114
fredrik.lidberg@ragnarssons.se
Servicetekniker

David Johansson
Götene och Skara

Tel: 070–32 65 110
david@ragnarssons.se
Servicetekniker

Peter Brink
Herrljunga

Tel: 070–32 65 113
peter@ragnarssons.se
Servicetekniker

Stig Johansson
Skara

Tel: 070–32 65 105
stig@ragnarssons.se
Servicetekniker,
Ansulex och Punktsprinkler

Christer Klasson
Skövde

Tel: 070–32 65 116
christer@ragnarssons.se
Servicetekniker

Anders Karlsson
Svenljunga/Mark

Tel: 070–32 65 149
anders@ragnarssons.se
Servicetekniker

Håkan Svensson
Ulricehamn

Tel: 070–32 65 104
hakan@ragnarssons.se
Servicetekniker

Victor Enander
Ulricehamn

Tel: 070-32 65 112
victor@ragnarssons.se
Servicetekniker, Buss sprinkler

Tobias Bergsten
Åsarp

Tel: 070–32 65 108
tobias@ragnarssons.se
Brandtätning, Brandventilation,
Brand- och utrymningslarm